KOMMENDE HJEMMEKAMP | U16 DRENGE

Sæby HKs U16 drenge tager imod Randers HH på hjemmebane i en ekstremt vigtig kamp i 1. Division B.

 
U16 PIGER | A
Sæby HK - Hjørring Tornby
21/2 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Frederikshavn FI
21/2 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Randers HH
24/2 | 18.30 | Nordjyllandshallen
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Team Favrskov Håndbold
3/3 | 16.30 | Sæby Fritidscenter
U10 PIGER | B
Sæby HK - Hjallerup IF 2
10/3 | x | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | C
Sæby HK 3 - Ø. Brønderslev IF
10/3 | 13.40 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Aabybro HK
10/3 | 10.15 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Sindal IF 2
10/3 | 11.00 | Sæby Fritidscenter
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Sindal IF
10/3 | 11.45 | Sæby Fritidscenter
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Tornby IF 2
10/3 | 12.30 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | A
Sæby HK - Tornby IF
10/3 | 13.15 | Sæby Fritidscenter
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Ålbæk HK
11/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 PIGER | A
Sæby HK - Team Aalborg SV
11/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 PIGER | A
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
14/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Bagterp IF
14/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Tornby IF
17/3 | 9.00 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Nøvling IF
17/3 | 9.45 | Sæby Fritidscenter
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
17/3 | 10.30 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | B
Sæby HK 2 - Hjallerup IF 3
17/3 | 11.15 | Sæby Fritidscenter
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Strandby/Elling IF
17/3 | 12.00 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | A
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
17/3 | 12.45 | Sæby Fritidscenter
U10 PIGER | B
Sæby HK - Tolstrup/Stenum IF
23/3 | 11.30 | Nordjyllandshallen
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - HF Mors / Skyum 2
23/3 | 13.00 | Nordjyllandshallen
U10 DRENGE | C
Sæby HK 3 - Hals FS
24/3 | 11.30 | Sæby Fritidscenter
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Idrætsefterskolen Lægården
31/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
 
Randers HH - Sæby HK
10/2 | 15.20 | Arena Randers, 3
Sæby HK - Randers HH
24/2 | 18.30 | Nordjyllandshallen
Sæby HK - Team Favrskov Håndbold
3/3 | 16.30 | Sæby Fritidscenter
AGF-Viby - Sæby HK
9/3 | 15.40 | Ceres Park, Hal 1
HF Mors / Skyum 2 - Sæby HK
17/3 | 10.45 | Thy Arena, Mors 1
Sæby HK - HF Mors / Skyum 2
23/3 | 13.00 | Nordjyllandshallen
Sæby HK - Idrætsefterskolen Lægården
31/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
Hold
K
M
P
AGF-Viby
4
+5
6
Idrætsefterskolen Lægården
4
+17
6
Team Favrskov Håndbold
3
+11
4
Sæby HK
3
-15
2
HF Mors / Skyum 2
2
-3
1
Randers HH
4
-15
1
 
ELITE CUP | Kvartfinale
Sæby HK - HEI/VRI
33 - 20
Idrætsefterskole Lægården - Sæby HK
28 - 19
Team Faurskov Håndbold - Sæby HK
30 - 20
Sæby HK - AGF-Viby
28 - 24
ELITE CUP | 3. Runde
Sæby HK - AGF-Viby
30 - 25
ELITE CUP | 2. Runde
Sæby HK - Hjørring Håndbold
34 - 22
 
Bindslev/Tversted IF - Sæby HK
UDSAT | Tannisbugthallen
Hjørring/Tornby - Sæby HK
5/2 | 19.30 | Halvorsminde Efterskole
Sæby HK - Hjørring Tornby
21/2 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
Strandby/Elling IF 2 - Sæby HK
3/3 | 14.15 | Bannerslundhallen
Sæby HK - Team Aalborg SV
11/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
14/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
Hold
K
M
P
Team Aalborg SV
3
+12
6
Hjørring/Tornby
3
+15
4
Sæby HK
2
-7
2
Bindslev/Tversted IF
1
-5
0
Strandby/Elling IF 2
3
-15
0
 
Sæby HK - Strandby/Elling IF 2
10 - 9
Team Aalborg SV - Sæby HK
27 - 19
 
Sæby HK - Sindal IF
7/2 | 18.00 | Nordjyllandshallen
Sindal IF - Sæby HK
10/2 | 15.20 | Sindalhallen
Horne/Hirtshals Håndbold - Sæby HK
2/3 | 12.00 | Stendyssehallen
Sæby HK - Tornby IF
10/3 | 13.15 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
17/3 | 12.45 | Sæby Fritidscenter
ØBI-BI, Brønderslev - Sæby HK
24/3 | 15.00 | Østsidehallen
Hold
K
M
P
Vrå/Børglum IF
4
+13
8
Tornby IF
4
+25
6
Sæby HK
4
-18
4
Sindal IF
3
-8
2
Horne/Hirtshals Håndbold
4
-5
2
ØBI-BI, Brønderslev
3
-7
0
 
Vrå/Børglum IF - Sæby HK
18 - 12
Sæby HK - ØBI-BI, Brønderslev
16 - 14
Tornby IF - Sæby HK
24 - 6
Sæby HK - Horne/Hirtshals Håndbold
17 - 13
 
Sæby HK - Brønderslev IF
20/1 | 10.30 | Dybvadhallen
Strandby/Elling IF - Sæby HK
27/1 | 12.30 | Bannerslundhallen
Sæby HK - Skibsby/Højene IF
3/2 | 10.45 | Dybvadhallen
Skibsby/Højene IF - Sæby HK
12/2 | 17.30 | Højenehallen
Bindslev/Tversted IF - Sæby HK
3/3 | 9.45 | Tannisbugthallen
Sæby HK - Sindal IF
10/3 | 11.45 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK - Strandby/Elling IF
17/3 | 12.00 | Sæby Fritidscenter
Brønderslev IF - Sæby HK
24/3 | 10.50 | Brønderslevhallen 2
Hold
K
M
P
Brønderslev IF
2
+14
4
Skibsby/Højene IF
2
+4
3
Sindal IF
2
-3
2
Sæby HK
2
+1
2
Strandby/Elling IF
2
-9
1
Bindslev/Tversted IF
2
-7
0
 
Sindal IF - Sæby HK
18 - 17
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
18 - 16
 
Bagterp IF - Sæby HK 2
27/1 | 11.35 | Bagterphallen
Frederikshavn FI - Sæby HK 2
3/2 | 14.15 | Arena Nord, Idrætshallen
Sæby HK 2 - Frederikshavn FI
21/2 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
Sindal IF - Sæby HK 2
3/3 | 13.30 | Sindalhallen
Sæby HK 2 - Ålbæk HK
11/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
Sæby HK 2 - Bagterp IF
14/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
Hold
K
M
P
Sæby HK 2
2
+4
4
Frederikshavn FI
1
+3
2
Bagterp IF
1
+2
2
Ålbæk HK
2
-3
0
Sindal IF
2
-6
0
 
Sæby HK 2 - Sindal IF
18 - 15
Ålbæk HK - Sæby HK 2
16 - 17
 
Skibsby/Højene IF 2 - Sæby HK
12/2 | 18.45 | Højenehallen
Sindal IF - Sæby HK
3/3 | 12.45 | Sindalhallen
Sæby HK - Tornby IF 2
10/3 | 12.30 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
17/3 | 10.30 | Sæby Fritidscenter
Horne/Hirtshals Håndbold 2 - Sæby HK
24/3 | 14.15 | Hirtshals Idrætscenter
Hold
K
M
P
Skibsby/Højene IF 2
4
+32
8
Sæby HK
4
+18
8
Sindal IF
4
+1
4
Horne/Hirtshals 2
3
-10
2
Bindslev/Tversted IF
5
-19
2
Tornby IF 2
4
-22
0
 
Sæby HK - Skibsby/Højene IF 2
18 - 13
Bindslev/Tversted IF - Sæby HK
12 - 24
Sæby HK - Horne/Hirtshals Håndbold 2
21 - 19
Tornby IF 2 - Sæby HK
18 - 21
Sæby HK - Sindal IF
13 - 12
 
Sæby HK 2 - Taars/Østervrå
20/1 | 11.15 | Dybvadhallen
Hjallerup IF 3 - Sæby HK 2
26/1 | 11.30 | Hjallerup Idrætscenter, 1
Sæby HK 2 - Vester Hassing GF
3/2 | 13.00 | Dybvadhallen
Vester Hassing GF - Sæby HK 2
10/2 | 12.00 | Vester Hassinghallen
Dronninglund IF 2 - Sæby HK 2
28/2 | 18.00 | Asaahallen
Sæby HK 2 - Hjallerup IF 3
17/3 | 11.15 | Sæby Fritidscenter
Taars/Østervrå - Sæby HK 2
23/3 | 14.45 | Taarshallen
Hold
K
M
P
Hjallerup IF 3
1
+1
2
Taars/Østervrå
2
+2
2
Dronninglund IF 2
2
+8
2
Vester Hassing GF
0
0
0
Sæby HK 2
1
-11
0
 
Sæby HK 2 - Dronninglund IF 2
6 - 17
 
Sæby HK - Dronninglund IF 2
20/1 | 9.45 | Dybvadhallen
Nøvling IF - Sæby HK
27/1 | 11.30 | Gistruphallen, 1
Taars/Østervrå - Sæby HK
30/1 | 16.45 | Taarshallen
Sæby HK - Taars/Østervrå
10/2 | 12.00 | Sæby Fritidscenter
Flauenskjold IF - Sæby HK
3/3 | 14.15 | Flauenskjoldhallen
Sæby HK - Aabybro HK
10/3 | 10.15 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK - Nøvling IF
17/3 | 9.45 | Sæby Fritidscenter
Dronninglund IF 2 - Sæby HK
24/3 | 10.15 | Dronninglundhallerne, 2
B 3
K
M
P
Taars/Østervrå
2
+22
4
Nøvling IF
2
+18
4
Flauenskjold IF
2
-6
2
Aabybro HK
2
-9
2
Sæby HK
2
-9
0
Dronninglund IF 2
2
-16
0
 
Aabybro HK - Sæby HK
16 - 13
Sæby HK - Flauenskjold IF
9 - 15
 
Tolstrup/Stenum IF - Sæby HK
20/1 | 12.40 | Stenumhallen
Sæby HK - Brønderslev IF
27/1 | 13.00 | Dybvadhallen
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
3/2 | 13.45 | Dybvadhallen
Vrå/Børglum IF - Sæby HK
10/2 | 10.00 | Idrætscenter Vendsyssel, 2
Aabybro HK 2 - Sæby HK
3/3 | 10.20 | DGI-Huset Aabybro, 2
Sæby HK - Hjallerup IF 2
10/3 | x | Sæby Fritidscenter
Brønderslev IF - Sæby HK
17/3 | 10.20 | Brønderslevhallen
Sæby HK - Tolstrup/Stenum IF
23/3 | 11.30 | Nordjyllandshallen
Hold
K
M
P
Vrå/Børglum IF
2
+11
4
Hjallerup IF 2
2
+4
3
Aabybro HK 2
2
+1
3
Sæby HK
2
-1
1
Brønderslev IF
2
-6
1
Tolstrup/Stenum IF
2
-9
0
 
Hjallerup IF 2 - Sæby HK
5 - 5
Sæby HK - Aabybro HK 2
2 - 3
 
Sæby HK 2 - Bindslev/Tversted IF 2
20/1 | 9.00 | Dybvadhallen
Tornby IF - Sæby HK 2
27/1 | 10.00 | Tornbyhallen
Sæby HK 2 - Astrup/Sønderskov IF
3/2 | 11.30 | Dybvadhallen
Astrup/Sønderskov IF - Sæby HK 2
10/2 | x | Astruphallen
Horne/Hirtshals Håndbold 2 - Sæby HK 2
3/3 | 10.30 | Stendyssehallen
Sæby HK 2 - Sindal IF 2
10/3 | 11.00 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK 2 - Tornby IF
17/3 | 9.00 | Sæby Fritidscenter
Bindslev/Tversted IF 2 - Sæby HK 2
24/3 | 11.10 | Tannisbugthallen
C 1
K
M
P
Tornby IF
2
+12
4
Sæby HK 2
2
+11
3
Astrup/Sønderskov IF
2
+1
2
Horne/Hirtshals Håndbold 2
2
-8
2
Sindal IF 2
2
-2
1
Bindslev/Tversted IF 2
2
-14
0
 
Sindal IF 2 - Sæby HK 2
13 - 13
Sæby HK 2 - Horne/Hirtshals Håndbold 2
16 - 5
 
Hals FS - Sæby HK 3
20/1 | 12.40 | Hals Skolehal
Sæby HK 3 - Brønderslev IF 2
27/1 | 12.15 | Dybvadhallen
Hjallerup IF 5 - Sæby HK 3
2/3 | 12.45 | Hjallerup Idrætscenter, 2
Sæby HK 3 - Ø. Brønderslev IF
10/3 | 13.40 | Sæby Fritidscenter
Brønderslev IF 2 - Sæby HK 3
17/3 | 13.40 | Brønderslevhallen
Sæby HK 3 - Hals FS
24/3 | 11.30 | Sæby Fritidscenter
C 4
K
M
P
Sæby HK 3
2
+21
4
Hals FS
1
+2
2
Brønderslev IF 2
1
0
1
Hjallerup IF 5
2
-16
1
Ø. Brønderslev IF
2
-7
0
 
Ø. Brønderslev IF - Sæby HK 3
5 - 10
Sæby HK 3 - Hjallerup IF 5
16 - 0
 
Frederikshavn FI - Sæby HK
20 jan | 10.30 | Arena Nord
Sæby HK - Brønderslev IF
27 jan | 11.30 | Sæby Fritidscenter
Sæby HK - Tårs/Østervrå
3 feb | 12.15 | Dybvadhallen
Tårs/Østervrå - Sæby HK
10 feb | 17.30 | Østervråhallen
Vrå/Børglum IF - Sæby HK
3 marts | 12.15 | Idrætscenter Vendsyssel
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
10 marts | 8.45 | Sæby Fritidscenter
Brønderslev IF - Sæby HK
17 marts | 11.10 | Brønderslevhallen
Sæby HK - Frederikshavn FI
24 marts | 12.15 | Sæby Fritidscenter
Hold
K
M
P
Tårs/Østervrå
2
+7
4
Vrå/Børglum IF
2
+6
3
Sæby HK 2
2
+7
2
Frederikshavn FI
2
+7
2
Brønderslev IF
2
-4
1
Bindslev/Tversted IF
2
-23
0
 
Bindslev/Tversted IF - Sæby HK
3 - 16
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
2 - 8