|  SÆNKE SÆNKE FLAGSKIB  |

Her til aften smadrede Sæby HKs U16 drenge AGF-Viby på en overbevisende måde med en sejr på 30-25! AGF fik lov til at pynte lidt på målscoren i slutningen af kampen, men var chanceløse mod Sæby HK! Munk stod en brilliant kamp på målet efter de smed en hård bold i fjæset på ham i starten af kampen! #WorkHardPlayHarder #AGFDESTROYED

|  HOLDER JUL PÅ TOPPEN AF TRÆET  |

2. Divisionsdamerne ligger nr. 1 og har spillet nogle flotte kampe i efterårssæsonen! Lige nu er der julepause, men efter nytår er der kun en ting i hovedet! Vinde! Alt! Knuse alt og rykke i 1. Division! Ambitionerne er høje, men spillet matcher det! #ViKæmperForSæby

|  HERE WE COME, SERIE 1 RYKKER OP  |

Pink Darlings er ustoppelige! 12 kampe, 11 knockouts og 1 uafgjort! På den mest imponerende og effektive måde, har de opfyldt deres drøm om at spille i Jyllandsserien! #Mamaisgonnaknockyouout og bølletussen tager på tur i drømmeland efter nytår!

 
JYDSK CUP 3. runde | Herrer
Sæby HK - Skalborg SK
17/1 | 19.30 | Nordjyllandshallen
SERIE 2 | Herrer
Sæby HK - Tornby IF 2
20/1 | 13.30 | Dybvadhallen
Jyllandsserien | Damer
Sæby HK 3 - Strandby/Elling IF
20/1 | 15.20 | Dybvadhallen
SERIE 3 | Damer
Sæby HK 4 - Lundergård IUF
20/1 | 16.30 | Dybvadhallen
SERIE 3 | Herrer
Sæby HK 2 - Skagen HK
20/1 | 17.30 | Dybvadhallen
3. Division | Damer
Sæby HK 2 - Taars/Ugilt IF
27/1 | 16.20 | Sæby Fritidscenter
SERIE 4 | Damer
Sæby HK 5 - Skibsby/Højene IF
27/1 | 17.45 | Dybvadhallen
2. Division | Damer
Sæby HK - Mejrup-Hvam
3/2 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
3. Division | Damer
Sæby HK 2 - Nøvling IF
3/2 | 16.20 | Dybvadhallen
SERIE 3 | Herrer
Sæby HK 2 - Sindal IF 2
3/2 | 17.40 | Dybvadhallen
SERIE 3 | Damer
Sæby HK 4 - Hjørring Håndbold 2
10/2 | 13.40 | Sæby Fritidscenter
SERIE 2 | Herrer
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
13/2 | 20.30 | Sæby Fritidscenter
Jyllandsserien | Damer
Sæby HK 3 - HS Han Herred
21/2 | 19.30 | Nordjyllandshallen
SERIE 2 | Herrer
Sæby HK - Frederikshavn FI 2
3/3 | 18.00 | Sæby Fritidscenter
2. Division | Damer
Sæby HK - Struer Håndbold 2
10/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
3. Division | Damer
Sæby HK 2 - Dronninglund IF
10/3 | 16.20 | Sæby Fritidscenter
Jyllandsserien | Damer
Sæby HK 3 - Blære/Hornum S & IF
10/3 | 17.45 | Sæby Fritidscenter
SERIE 3 | Herrer
Sæby HK 2 - Strandby/Elling IF 2
10/3 | 19.00 | Sæby Fritidscenter
SERIE 4 | Damer
Sæby HK 5 - Strandby/Elling IF 2
10/3 | 20.00 | Sæby Fritidscenter
SERIE 2 | Herrer
Sæby HK - Ålbæk HK
17/3 | 13.30 | Sæby Fritidscenter
Jyllandsserien | Damer
Sæby HK 3 - Hjørring Håndbold
17/3 | 14.45 | Sæby Fritidscenter
SERIE 3 | Damer
Sæby HK 4 - Bagterp IF
17/3 | 16.00 | Sæby Fritidscenter
SERIE 3 | Herrer
Sæby HK 2 - Horne/Hirtshals 2
17/3 | 17.00 | Sæby Fritidscenter
2. Division | Damer
Sæby HK - Holstebro Håndbold 2
24/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
3. Division | Damer
Sæby HK 2 - Thy Håndbold
24/3 | 16.20 | Sæby Fritidscenter
SERIE 4 | Damer
Sæby HK 5 - Taars/Ugilt IF 3
24/3 | 17.40 | Sæby Fritidscenter

PINK DARLINGS  | SERIE 1 DAMER
Spiller om oprykning til Jyllandsserien!

TORNBY CUP 2018 | UNGDOM
Stor succes for alle årgange!

FØLG OS PÅ FACEBOOK

 
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Bindslev/Tversted IF 2
20/1 | 9.00 | Dybvadhallen
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Dronninglund IF 2
20/1 | 9.45 | Dybvadhallen
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Brønderslev IF
20/1 | 10.30 | Dybvadhallen
U14 PIGER | B
Sæby HK 2 - Taars/Østervrå
20/1 | 11.15 | Dybvadhallen
U14 PIGER | A
Sæby HK - ØBI-BI, Brønderslev
20/1 | 12.00 | Dybvadhallen
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Horne/Hirtshals Håndbold 2
20/1 | 12.45 | Dybvadhallen
U10 DRENGE | C
Sæby HK 3 - Brønderslev IF 2
27/1 | 12.15 | Dybvadhallen
U10 PIGER | B
Sæby HK - Brønderslev IF
27/1 | 13.00 | Dybvadhallen
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Skibsby/Højene IF
3/2 | 10.45 | Dybvadhallen
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Astrup/Sønderskov IF
3/2 | 11.30 | Dybvadhallen
U14 PIGER | B
Sæby HK 2 - Vester Hassing GF
3/2 | 13.00 | Dybvadhallen
U10 PIGER | B
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
3/2 | 13.45 | Dybvadhallen
U14 PIGER | A
Sæby HK - Sindal IF
7/2 | 18.00 | Nordjyllandshallen
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Taars/Østervrå
10/2 | 12.00 | Sæby Fritidscenter
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Skibsby/Højene IF 2
10/2 | 12.50 | Sæby Fritidscenter
U16 PIGER | A
Sæby HK - Hjørring Tornby
21/2 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Frederikshavn FI
21/2 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Randers HH
24/2 | 18.30 | Nordjyllandshallen
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Team Favrskov Håndbold
3/3 | 16.30 | Sæby Fritidscenter
U10 PIGER | B
Sæby HK - Hjallerup IF 2
10/3 | x | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | C
Sæby HK 3 - Ø. Brønderslev IF
10/3 | 13.40 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Aabybro HK
10/3 | 10.15 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Sindal IF 2
10/3 | 11.00 | Sæby Fritidscenter
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Sindal IF
10/3 | 11.45 | Sæby Fritidscenter
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Tornby IF 2
10/3 | 12.30 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | A
Sæby HK - Tornby IF
10/3 | 13.15 | Sæby Fritidscenter
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Ålbæk HK
11/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 PIGER | A
Sæby HK - Team Aalborg SV
11/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 PIGER | A
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
14/3 | 18.00 | Stidsholt Ungdomsskole
U16 DRENGE | B
Sæby HK 2 - Bagterp IF
14/3 | 19.30 | Stidsholt Ungdomsskole
U10 DRENGE | C
Sæby HK 2 - Tornby IF
17/3 | 9.00 | Sæby Fritidscenter
U10 DRENGE | B
Sæby HK - Nøvling IF
17/3 | 9.45 | Sæby Fritidscenter
U14 DRENGE | B
Sæby HK - Bindslev/Tversted IF
17/3 | 10.30 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | B
Sæby HK 2 - Hjallerup IF 3
17/3 | 11.15 | Sæby Fritidscenter
U12 DRENGE | A
Sæby HK - Strandby/Elling IF
17/3 | 12.00 | Sæby Fritidscenter
U14 PIGER | A
Sæby HK - Vrå/Børglum IF
17/3 | 12.45 | Sæby Fritidscenter
U10 PIGER | B
Sæby HK - Tolstrup/Stenum IF
23/3 | 11.30 | Nordjyllandshallen
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - HF Mors / Skyum 2
23/3 | 13.00 | Nordjyllandshallen
U10 DRENGE | C
Sæby HK 3 - Hals FS
24/3 | 11.30 | Sæby Fritidscenter
U16 Drenge | 1. Division
Sæby HK - Idrætsefterskolen Lægården
31/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
 
Aalborg HK - Sæby HK
19/1 | 13.30 | Idrætshallen, Aalborg
Sæby HK - Mejrup-Hvam
3/2 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
Aars HK - Sæby HK
24/2 | 15.00 | Idrætscenter Østermarken
VRI, Risskov - Sæby HK
26/2 | 20.30 | Bellevuehallerne
Farsø KFUM - Sæby HK
3/3 | 15.00 | Dronning Ingridhallerne
Sæby HK - Struer Håndbold 2
10/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
Søndermarkens IK - Sæby HK
17/3 | 14.00 | Liseborghallen
Sæby HK - Holstebro Håndbold 2
24/3 | 15.00 | Sæby Fritidscenter
Ikast Håndbold 2 - Sæby HK
31/3 | 16.00 | Sportscenter Ikast
2. Division
K
M
P
Sæby HK
11
+64
19
Aalborg HK
11
+31
17
VRI, Risskov
11
+46
15
Holstebro Håndbold 2
12
+28
15
Hornbæk SF
12
+20
13
Aars HK
12
+22
13
Ikast Håndbold 2
11
+12
11
Farsø KFUM
12
-9
8
Mejrup-Hvam
12
-68
8
Søndermarkens IK
10
-14
7
Struer Håndbold
12
-132
0
 
Sæby HK - Hornbæk SF
32 - 25
SANTANDER CUP | 4. Runde
Valsgaard IF 83, 3. div - Sæby HK
27 - 32
Sæby HK - Ikast Håndbold 2
28 - 21
Holstebro Håndbold 2 - Sæby HK
25 - 25
Sæby HK - VRI, Risskov
25 - 23
Struer Håndbold 2 - Sæby HK
20 - 37
Sæby HK - Aars HK
28 - 32
Mejrup-Hvam - Sæby HK
21 - 34
Hornbæk SF - Sæby HK
37 - 39
Sæby HK - Aalborg HK
25 - 24
Sæby HK - Farsø KFUM
24 - 17
Sæby HK - Søndermarkens IK
28 - 16